הבלוג שלנו

אבטחת מידע וסייבר

איך בונים אסטרטגיה לאבטחת מידע וסייבר?

מערכות המידע בכל החברות והארגונים בישראל ובעולם נמצאות תחת איום קבוע של פגיעה בנתונים, שיבושם והעתקת מידע על ידי גורמים שאינם מורשים לעשות זאת. אבטחת מידע היא תחום מגוון מאוד העוסק בהגנה על נתונים ומערכות מידע מפני גישה לא מורשית, שימוש לא חוקי, חשיפה, ציתות, שיבוש, העתקה או השמדה של מידע ופגיעה במערכות מידע מצד גורמים שונים. אם כן, אבטחת מידע וסייבר היא רלוונטית לכל ארגון, חברה או עסק בישראל ורלוונטית גם עבורכם ובמאמר הבא נפרט לעומק על פעולות האבטחה והסייבר הנדרשות עבור כל חברה או עסק.

מהו סייבר ואיך הוא רלוונטי אליכם?

סייבר הוא תחום העוסק בשימוש בטכנולוגיות מידע ומחשבים להתקפה על מערכות מידע של חברות ועסקים במגוון תחומי עיסוק. התקפות סייבר יכולות להוביל לאובדן נתונים, השבתה של מערכות, נזק כלכלי ואף לחשוף את החברה שלכם לתביעות מצד עובדים, ספקים ולקוחות, בעיקר אם יש לכם מאגר לקוחות גדול הכולל גם נתונים אישיים או נתונים רפואיים. פגיעות סייבר יכולות להגיע מכל מקום ובכל זמן, החל מהטלפון הנייד של העובדים שלכם באמצעות אפליקציות שונות ועד פגיעת סייבר הנובעת מפתיחת מייל או כניסה לקבצים נגועים בתוכנות זדוניות. בכדי להתמודד עם האיומים הקיימים היום על מערכות מידע, יש לכם אפשרות לקבל ליווי מלא לשיפור אבטחת המידע של החברה שלכם, הכולל הדרכה מקצועית והתקנת מערכות אבטחה מתקדמות.

איך מתחילים באבטחת המידע של החברה?

אבטחת מידע וסייבר היא משימה חשובה לכל חברה וארגון ועל ידי ביצוע פעולות מובנות, ניתן לשפר את אבטחת המידע ולמנוע ככל הניתן פריצות למאגרי הנתונים שלכם. ההמלצה היא לא לחכות לרגע שבו יפרצו לנתונים ולמערכות המידע של החברה שלכם, אלא לבצע אבטחות ובדיקות מקדימות כמו בדיקות חדירה ושיפור מערכות האבטחה הקיימות. אנחנו בחברת Solve IT מנהלים מערכות סייבר ואבטחת מידע למאות חברות ברחבי הארץ ויכולים לעשות זאת גם עבור החברה שלכם באמצעות הכלים המתקדמים ביותר הקיימים היום בתחום.

אבטחת מידע וסייבר עם מומחים בתחום

רוצים לדעת עוד על אבטחת מידע וסייבר? מעוניינים לשפר את יכולות אבטחת המידע של החברה שלכם? אנחנו בחברת Solve IT מציעים לכם את שירותי הסייבר הטובים ביותר בישראל, עם מערכות וכלים חדישים ומתקדמים שישפרו את יכולות האבטחה של החברה לטווח הארוך.