הבלוג שלנו

חברות גיבוי בענן

איך מספקים גיבוי לכל הנתונים שלכם בחברה?

גיבוי נתונים ושמירה על מידע עסקי מאובטח נחשבים היום לבסיס העבודה של כל חברה וארגון בישראל. את השירותים הללו מספקות חברות גיבוי בענן המנהלות את כל תהליך מעבר הנתונים לשרתי ענן וירטואליים אשר אינם תלויים בחדר שרתים פיזי בתוך המשרד שלכם. שירותי גיבוי בטכנולוגיית ענן הם שירותים המאפשרים לאחסן קבצים וחומרים דיגיטליים בשרתי ענן, כאשר שירותים אלו מספקים גיבוי אוטומטי ומאובטח של הקבצים שלכם, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהם תמיד יהיו מאובטחים וזמינים גם במקרה של אובדן או נזקים פיזיים למחשבים של החברה שלכם. במאמר הבא נפרט על היתרונות של גיבוי בענן ועל השירותים המקצועיים המוצעים לכם כאן באתר.

למה שירותי גיבוי בענן הם חיוניים?

שירותי גיבוי בענן מספקים לכם מספר כלים איכותיים ויציבים הרלוונטיים לכל חברה וארגון. אחד הכלים העיקריים הוא הגנה מפני אובדן נתונים, כאשר אובדן נתונים הוא אחד הסיכונים הגדולים ביותר העומדים בפני העובדים שלכם בחברה. בנוסף לכך, שירותי גיבוי בטכנולוגיית ענן מספקים שכבת הגנה נוספת מפני אובדן נתונים, במקרה של אירוע כמו פריצה, התקפת סייבר, תקלה במכשיר או אפילו שריפה במשרד. מלבד נושא גיבוי הנתונים, טכנולוגיית ענן מספקת גם זמינות ונגישות לנתונים שלכם, באמצעות מערכות מידע הכוללות קבצים המגובים בענן וזמינות מכל מקום, גם מהטלפון הנייד. כלומר, אתם יכולים לגשת למידע הנדרש לכם מכל מכשיר גם אם אתם לא נמצאים בבית או במשרד.

איך בוחרים חברה לגיבוי בענן?

ישנם בישראל לא מעט חברות גיבוי בענן והבחירה יכולה להיות מבלבלת. לפני שאתם בוחרים את החברה שתספק לכם את השירות, יש מספר שאלות שכדאי שתענו עליהן – מה נפח האחסון הנדרש לכם? האם הגיבוי יתבצע באופן יומי, שבועי או חודשי? לאחר שעניתם על השאלות הללו, תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת לצרכים של החברה שלכם. אנחנו בחברת Solve IT מציעים לכם את שירותי גיבוי בענן המתקדמים ביותר היום, כולל תמיכה טכנית ברמה גבוהה מאוד עם שירותי השתלטות מרחוק על מחשבי החברה, לצורך פתרון בעיות טכניות במהירות וביעילות.

חברות גיבוי בענן עם שירותי תמיכה מקצועיים

לקבלת פרטים נוספים על שירותי חברות גיבוי בענן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו בחברת Solve IT מתמחים בניהול נתונים והעברתם לגיבוי בענן בצורה מאובטחת ויעילה לשמירה אופטימלית על הנתונים והמידע העסקי של החברה שלכם לטווח הארוך.