הבלוג שלנו

כך תגנו על העסק שלכם מאיומי הסייבר כיום

בעולם המשתנה והולך של פשעי הסייבר אנו צריכים לנקוט אמצעים כדי להגן על עצמנו מפני איומים פוטנציאליים.
השאלה הנשאלת לעתים קרובות היא “איך אוכל להגן על עצמי ברשת?”

יש הרבה דברים שונים שאפשר לעשות ועל ידי שימוש בשילוב של הטיפים הבאים, (או אפילו את כולם!) וכך להגן על עצמכם מאיומי סייבר.

אלה הן הדרכים להגן על עצמם מפני התקפות סייבר:

התקן תוכנת אנטי-וירוס / תוכנות זדוניות – זה עשוי להיות ברור מאליו, אבל יש כל כך הרבה משתמשים ללא התקנת תוכנת הגנה! אנו ממליצים על Malwarebytes Anti-Malware Protection ואנטי-וירוס מנוהל ברישוי מלא.

הפעל סריקות מתוזמנות באופן קבוע בתוכנת האנטי-וירוס – לרוב תוכנות האנטי-וירוס יש את היכולת לתזמן סריקות ולסרוק ברקע ללא הפרעה בעבודה רציפה.

שמור על מערכת ההפעלה שלך עדכנית – לא משנה אם אתה מפעיל את Windows, Mac OS X, Linux או מערכת הפעלה אחרת, שמור עליה מעודכנת. עדכוני מערכת ההפעלה מוציאים תמיד תיקוני אבטחה שמתקנים דליפות אבטחה, רק וודאו שעדכנו אותם!

שמור את היישומים שלך מעודכנים – כולנו אשמים בהתעלמות מהנקודה האדומה הקטנה הזו בחנות האפליקציות, אך לוקח רק שתי דקות לקבל את העדכון ולשמור על עצמך מוגן

אבטח את הרשת שלך – השתמש בסיסמת אבטחה חזקה ואך ורק בהצפנת Wpa או Wpa2. Wep נפרצת בקלות ע”י האקרים.

חשוב לפני שאתה לוחץ – הימנע מאתרים המספקים חומר פיראטי. כדי להגן על הדוא”ל שלך אל תפתח קובץ מצורף לדוא”ל ממישהו שאתה לא מכיר. ראוי לציין שלפעמים האקרים יכולים להעמיד פנים שהם מישהו שאתה מכיר באמצעות אימייל, כך שאם לא ציפית לקבל קובץ מצורף ממישהו, או שהדוא”ל שלו נשמע שונה מהרגיל – התקשר אליהם כדי לבדוק שמדובר בדוא”ל אמיתי.

שמור על המידע האישי שלך – הגן על עצמך באמצעות סיסמאות חזקות, שתף רק מידע אישי עם מקורות לגיטימיים וודא שאתה קורא את כל מה שאתה נרשם אליו.

אל תשתמש ב – Wifi פתוח מאחר והאקרים יכולים לנצל לרעה את החיבור הקל של כלל המשתמשים.

גבה את הקבצים שלך – על מנת למנוע אובדן נתונים, אנו ממליצים שיהיה לך גיבויים במקום בו אתה עובד על הקבצים (למשל המחשב האישי שלך), התקן אחסון חיצוני (למשל כונן קשיח חיצוני) וגיבוי סופי מחוץ לאתר. (גיבוי ענן) ניתן לפנות אלינו לקבל ייעוץ.

אלה הטיפים הראשוניים לשמירה על אבטחת המידע שלך – לייעוץ מתקדם מוזמנים לפנות אלינו!