הבלוג שלנו

שירותי אחסון בענן

למה כל חברה צריכה אחסון בענן?

אם אתם מעוניינים לשפר את דרכי אבטחת המידע שלכם ואת דרכי הגיבוי של נתונים וקבצים, שירותי אחסון בענן זה בדיוק מה שאתם צריכים. אם בעבר כל חברה או ארגון היו צריכים להחזיק בחדר שרתים פיזי במשרד שלהם, היום ניתן לבנות את כל שיטת הגיבוי על שרתים וירטואליים. שרתים וירטואליים מספקים דרך גיבוי יעילה לנתונים ומידע של החברה שלכם וגישה נוחה ומאובטחת לקבצים שלכם מכל מקום ובכל זמן, כאשר כל מה שצריך הוא חיבור יציב לאינטרנט. אם אתם רוצים לדעת איך מעבירים את כל המידע שלכם לשרתים וירטואלים, המשיכו לקרוא את המאמר.

העברת נתונים על גבי שרת אחסון בענן

נהוג לחשוב כי תהליך העברת נתונים על גבי שרת אחסון בענן הוא מורכב, אך למעשה זהו תהליך מובנה המתבצע בתחילה עם יישומים קלים ופחות קריטיים לעבודת החברה ומשם ליישומים יותר גדולים. את תהליך המעבר של אותם יישומים תוכלו לעשות בליווי צוות מומחים בתחום טכנולוגיית ענן. בתהליך זה, צוות העובדים שלכם יקבל הדרכה מפורטת ומקצועית על מנת שיכיר את הטכנולוגיה החדשה והדרך לעבוד איתה. למעשה, כל עובד חדש ידרש לעבור הכשרה על המערכות המגובות בענן על מנת שידע להשתמש בהם ולהוציא מהם את המידע והנתונים הדרושים לו מכל מכשיר רלוונטי, כגון טלפון נייד, מחשב נייד או טאבלט.

היתרונות המרכזיים של שירותי אחסון

לשירותי האחסון בטכנולוגיית ענן יש מספר יתרונות מרכזיים. מבחינת עלות, שירותי אחסון יהיו תמיד זולים יותר מאשר תחזוקה של חדר שרתים, הכוללת בדרך כלל גם הקצאת חלל או חדר במשרד לצורך בניית חדר השרתים. בכל הנוגע לנושא אבטחת מידע, שירותי אחסון בענן מאובטחים באמצעות מגוון טכנולוגיות אבטחה, כגון הצפנה ואימות רב שלבי. בנוסף לכך, אתם והעובדים שלכם תהנו מגמישות רבה יותר מבחינת נפח האחסון ותוכלו לבצע גיבויים בתדירות גבוהה יותר.

שירותי אחסון בענן מהחברה המובילה בישראל!

אם החלטתם שהנתונים של החברה שלכם יפעלו על גבי שירותי אחסון בענן, זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולהתקדם לטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום. אנחנו בחברת Solve IT נספק פתרונות לגיבוי בענן בהתאמה אישית לחברה שלכם ,במטרה שתוכלו להשתמש בכלים הטובים ביותר לאבטחת מידע, גיבוי מידע והנגשת מידע לעובדים שלכם בכל מחלקות החברה.