הבלוג שלנו

שירותי דואר בענן של Microsoft Exchange Online

אז מה הם בעצם שירותי ה Exchange Online של מיקרוסופט?

Exchange Online הוא הדואר האלקטרוני בענן של מיקרוסופט לעסקים. זהו פיתרון הענן המוביל בתעשייה שאומץ על ידי עסקים קטנים ובינוניים. Microsoft Exchange Online מספק את היתרונות של שירות דוא”ל מבוסס ענן עם היכולות החזקות של פריסת שרת מקומי. במילים פשוטות, מיקרוסופט תאחסן, תנהל ותאבטח את הדוא”ל העסקי שלך בעלות חודשית נמוכה. מיקרוסופט תמיד מחפשת לשפר את היכולות הניתנות ללקוחות, ולכן הם שואלים ללא הפסקה ‘מה אתה אוהב? ו’למה בחרת ב- Exchange Online?

להלן חלק מהתשובות לשאלות שעולות שוב ושוב:

גישה קלה מכל מקום:

גישה נוחה לדוא”ל מכל מקום לשיפור מכירות, חדשנות ומעורבות לקוחות. אנשי מכירות יכולים להגדיל את המכירות על ידי תגובה מהירה יותר ללקוחות פוטנציאליים. מנהלים יכולים לאשר מהר יותר פרויקטים והצעות להגברת הזריזות והחדשנות. העובד בקו החזית מוסמך ומוטב לשיפור הפרודוקטיביות ולהגברת מעורבות הלקוחות. Exchange Online מהווה את יתרון משמעותי עם גישה מכל מקום. לא תזדקק ל- VPN או למחשב העבודה שלך. משתמשים יכולים להגדיר בקלות את התצורה הסמארטפונית והטאבלטים שלהם או לגשת לדוא”ל שלהם בכל דפדפן אינטרנט. Windows, Mac, Linux, Android, או iOS הגישה זמינה תמיד.

אמינות וזמינות בכל עת:

למיקרוסופט SLA מגובה כלכלית בממוצע של 99.9%. להלן טבלה של זמני על פי רבעון מאז 2015: מיקרוסופט מנהלת מרכזי נתונים מרובים ברחבי העולם. אם סערה גדולה פוגעת באזור, מיקרוסופט תעביר את הדוא”ל שלך בצורה חלקה למרכז נתונים בטוח. הארגון שלך ימשיך להתקדם, ללא קשר לאירועים עולמיים. חברת Solve-IT מנהלת עשרות לקוחות עם שירותי Exchange Online , איננו זוכרים מקרה אחד של השבתה בכל שנות הניסיון עם שירותי הענן של Microsoft.

גמישות היברידית:

אחת מנקודות המכירה העיקריות של Exchange Online עבור ארגונים בגודל בינוני היא הגמישות ההיברידית שלה. פריסת דוא”ל בתצורה היברידית בארגון יכולה לשמור על תיבות דואר מסוימות של משתמשים בשרת ה- Exchange המקומי שלהן תוך העברת אחרים ל- Exchange Online. זוהי דרך נהדרת לעבור ל- Exchange Online באמצעות הגירה חלקית. העברת משתמשים בין שרתים מקומיים לענן בצורה חלקית. פריסות היברידיות הן דרך נהדרת להעביר עומסי עבודה כבדים יותר משרתי האתר המקומי, ומשחררים משאבים לשימושים אחרים. לבסוף, פריסות היברידיות מעניקות לארגון את הגמישות של הענן, ומאפשרות עליות וירידות מאסיביות של משתמשים ע”י גמישות רבה במודל הרישוי.

נפח תיבה גדול:

תיבות דואר של 50 גיגה; תיבות דואר בארכיון של 150 GB; עובדים לעולם לא יצטרכו לדאוג שוב לנהל את צמיחת תיבות הדואר שלהם. שמור על הכל! שלח כל דבר! מדי שנתיים מיקרוסופט מגדילה את הגבולות. גם לתיבות דואר משותפות ותיבות דואר של משאבים יש מגבלה של 50 ג’יגה-בייט, והחלק הכי טוב? תיבות דואר משותפות ותיבות דואר של משאבים הן בחינם לחלוטין. לכל צוות יכול להיות תיבת דואר משותפת (שיווק, מכירות, דלפק עזרה), וניתן לנהל כל חדר ישיבות באופן אוטומטי דרך Exchange Online, בחינם!

אבטחה:

כיום, פושעי סייבר מאורגנים ובעלי מוטיבציה יותר מכל תקופה בהיסטוריה. קל מתמיד לתקוף כל ארגון. עבריינים התארגנו ומציעים כעת פשע קיברנטי כשירות (CaaS). CaaS הוא ערכה או שירות שתוכלו לרכוש כדי לתקוף אנשים וארגונים. הארגון שלך רגיש מאי פעם. למרבה המזל, ל- Exchange Online יש הגנה ברמה העולמית מפני פשעי רשת. עובדים רוצים את החופש לגשת ליישומים ולנתונים שהם צריכים בכל מחשב או מכשיר שהם בוחרים – בין אם במשרד, בבית או בדרך. במקביל, עליכם לוודא שהנתונים מוגנים וזמינים רק לאנשים שצריכים לקבל גישה. ל- Exchange Online הגנה אוטומטית, למיקרוסופט צוות ייעודי אשר שמור על הארגון שלך מפני איומים חדשים. ההגנה היא אוטומטית ותמיד מעודכנת.

סינון דואר:

99% דואר זבל הופסק. כל הדוא”ל ל- Exchange Online מוזן דרך 5 מסנני דואר זבל שונים! ניתן להתאים את המסננים כדי לאפשר לשותפים מסוימים, לא לעבור סינון דואר. למען אבטחה נוספת, פתרונות צד ג ‘רבים זמינים, למשל, Mimecast. בעת שימוש במסנן דואר זבל של צד שלישי, ניתן להגדיר את Exchange Online שיחסום דואר מסויים ויאפשר רק דואר רק מכתובות בטוחות. אימייל יוצא גם מאובטח. ונועד למנוע זיוף כדי להרחיק את הארגון שלך מרשימות שחורות. מאז המעבר לשירותי הדואר אונליין של מיקרוסופט ב 99% מהמקרים אין צורך להכניס ארגונים לרשימות שחורות או להוציא ארגונים מרשימות אלו.

בקרת גישה לסמארטפון ואבטחה:

שימוש במכשירים ניידים כמו סמארטפונים וטאבלטים לגישה לדוא”ל אירגוני, לוח שנה, אנשי קשר ומשימות ממלאים תפקיד חשוב בכך שהעובדים יבצעו את עבודתם בכל עת ובכל מקום. אך חשוב מאוד שתוכל לנהל ולאבטח מכשירים אלה כאשר הם מחוברים לארגון Exchange Online שלך.

Exchange Online תאפשר למשתמש לסנכרן את הדוא”ל, אנשי הקשר, לוח השנה והמשימות שלהם ישירות למכשיר הכף היד שלהם.

ל- Exchange Online יכולת לדרוש אכיפה על מכשירים ניידים בחלק מהדרכים הבאות:

  • חסימה ומחיקה מרחוק של מכשירים. אם מכשיר אבד או נגנב, מנהל המערכת יכול להכנס לפורטל הניהול המקוון של Exchange למחוק את המכשיר או את הדוא”ל מרחוק.
  • Exchange Online מארח גם שורה של מדיניות מכשירים שונים. לדוגמה, ארגון יכול לאלץ את כל המשתמשים שלהם או לדרוש סיסמה מורכבת כדי לבטל את נעילת המכשיר להצפין את המכשירים.

רוצים לשמוע עוד על שרתי הדואר בענן של חברת מיקרוסופט?
מוזמנים לפנות אלינו