הבלוג שלנו

תחזוקה רשתות לחברות

זקוקים לשירותי תחזוקה לרשת המחשבים שלכם? הגעתם למקום הנכון!

היום כל עסק, ארגון או חברה פועלים באופן יום יומי עם רשתות מחשבים המהוות למעשה את הבסיס למגוון פעולות של העובדים והמנהלים. כאשר רשת המחשבים נופלת, מרבית העובדים לא יכולים לבצע את עבודתם. אם כן, תחזוקת רשת המחשבים היא חיונית לעבודה השוטפת של כל חברה בישראל. תחזוקת רשת היא פעילות שוטפת שמטרתה לשמור על תקינות תפקוד הרשת של החברה לאורך זמן ולספק מענה מיידי במקרים של תקלות. תחזוקה רשתות לחברות כוללת מגוון פעולות, עליהן נפרט במאמר הבא.

מה כוללת תחזוקת רשת לחברות?

תחזוקת רשת לחברות כוללת כאמור מגוון פעולות טכניות, כאשר הפעולות מתחלקות ל-4 קטגוריות עיקריות – גיבוי של נתונים ומידע, בדיקות של חומרה, בדיקות תוכנה, ניטור רשת המחשבים ושדרוג הרשת על פי הצורך. גיבוי מתבצע כיום בעיקר על גבי טכנולוגיית ענן, מה שמהווה בסיס יעיל לאבטחת נתונים של החברה. בדיקת חומרת הרשת היא פעולה הכוללת בדיקת תקינות של ההתקנים הפיזיים של הרשת, כגון שרתים (במידה ויש לכם חדר שרתים), מתגים וכבלים. בדיקת תוכנה של הרשת לעומת זאת כוללת בדיקות תקינות של מערכות תוכנה שונות, כגון מערכת ההפעלה ותוכנות אבטחה. עבודת ניטור הרשת היא עבודה המתבצעת באמצעות מעקב אחר ביצועי הרשת וגילוי בעיות פוטנציאליות, במטרה למנוע בעיות, תקלות ונפילות של הרשת מבעוד מועד. פעולות שדרוג הרשת מצטרפות לשאר הפעולות בהתאם לעבודה השוטפת ולאו דווקא על בסיס של הופעת תקלות. בפעולות הללו יכולים לבצע עדכון רכיבי הרשת כדי לשפר את הביצועים ואת האבטחה ולהתאים את הרשת לעומס העבודה הנוכחי של העובדים שלכם.

איך מתאימים תחזוקת רשתות לחברה שלכם?

לפני שאתם מקבלים שירות של תחזוקת רשתות, יש צורך לבצע מספר פעולות מקדימות. דבר ראשון, הגדירו תוכנית תחזוקה הכוללת את תדירות הפעולות הנדרשות על בסיס יומי, שבועי או חודשי. דבר שני, יש לבחור בכלים המתאימים לכם, כמו כלי ניטור וכלי אבטחה. בנוסף לכך, מומלץ לבצע עדכונים של גרסאות חדשות לתוכנות הרשת על מנת לשמור על רמת עבודה ואבטחה גבוהה. אנחנו בחברת Solve IT מציעים לכם את שירותי תחזוקה לרשת המחשבים שלכם המותאמים אישית לצרכים שלכם ועל פי תקציב מוגדר מראש. אתם מקבלים מאיתנו שירות תמיכה טכנית מקצועי ואמין המתבצע באמצעות טכנאי רשתות מחשבים מהשורה הראשונה בתחום.

תחזוקה רשתות לחברות מחברה מובילה!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד לשירותי תחזוקה רשתות לחברות, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת Solve IT נספק לכם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה! עם הניסיון והידע שלנו, תוכלו לשמור על רצף עבודה קבוע ולמנוע את רוב התקלות ברשת המחשבים שלכם.